O FUNDACJI.

marka zrodzona z magicznego polaczenia designu i Pasji zrobić relaksu.

 

 

Fundacja Akcelerator Innowacji to organizacja działająca na zasadach „wirtualnej organizacji” w ramach aliansu gwiaździstego, co jest konsekwencją zmian w procesach społeczno-gospodarczych zachodzących w Polsce na przełomie ostatnich lat. Wirtualna organizacja to elastyczna sieć niezależnych podmiotów połączonych technologiami w celu dzielenia się umiejętnościami, wiedzą i dostępem do wiedzy specjalistycznej w nietradycyjny sposób. Jest to forma współpracy z udziałem firm, instytucji i / lub osób dostarczających produkt lub usługę na podstawie wspólnej wiedzy biznesowej. Jednostki uczestniczą we współpracy i prezentują się jako zunifikowana organizacja (Peng, 2001). Alianse gwiaździste i rynkowe bazujące na zasobach i kompetencjach partnerów są niezwykle silne, przez co stają się doskonałym narzędziem organizacyjnym w warunkach ciągłych zmian i niepewności. Model funkcjonalny oparty o budowanie sieci współpracy jest efektywniejszy i elastyczniejszy niż model tradycyjny.( Gibson J. M. Ivancevich L., J., Donnelly J. H., Konopaske R., Organizations. Behavior, structure, processes, Fourteenth Editio, McGrawHill, New York 2012, s. 421–422)

Filozofia.

Nie tylko podążamy za najgorętszymi trendami. Od samego początku dewizą filozofii założycielek Pagi było tworzenie mebli, z których same chciałybyśmy korzystać. Jesteśmy z nich dumne oraz pewne ich jakości i długoletniego użytkowania. Każdy mebel wykonywany jest przez niewielką liczbę osób, dlatego na bieżąco kontrolujemy jakość każdej pufy.

Te decyzje wiążą się z wyższą ceną, ale owocują produktami, które dają naszym klientom wiele lat radości, wielokrotnie przewyższając tańsze alternatywy.

Nie wierz nam na słowo. Uważamy, że nasza 5-letnia gwarancja mówi sama za siebie. Sprawdź nas, a już nigdy nie będziesz chciał wracać do zamienników.

Prostota, innowacja i jakość.

Doskonale wiemy, że przestrzeń zewnętrzna jest nieodłączną częścią domu, dlatego tworzenie wygodnych, ale trwałych mebli zachęcających do relaksu i spotkań towarzyskich na świeżym powietrzu stało się nieodłączną częścią filozofii Pagi.

Ponieważ wszystkie nasze produkty outdoorowe są zaprojektowane tak, aby wytrzymać najtrudniejsze warunki – słońce, deszcz i wiatr – rozumiemy, że jakość używanych przez nas komponentów jest równie ważna, jak sam wygląd mebli.

Morskie i specjalistyczne tkaniny, Perełki EPP, ekologiczne zamki – aż po najdrobniejsze szczegóły, takie jak szwy odporne na promieniowanie UV – sprawiają, że nasze produkty są lepsze od innych, a jednocześnie świetnie wyglądają przez cały rok.

DNA.

Dyskretny luksus: nowoczesny, ale nigdy niepozbawiony integralności i wyrafinowania, oto etos projektowania Pagi. Luksusowe i dyskretne nowoczesne meble ogrodowe, bez uderzających kształtów i kolorów. Pagi jest ponadczasowy.

Trwała jakość: Pagi dąży do trwałości i wybiera tylko materiały najwyższej jakości. Meble ogrodowe muszą wytrzymać znacznie więcej niż meble wewnętrzne – wyzwanie projektowe, które Pagi z radością podjął.

Innowacja: badania i rozwój to jeden z kamieni węgielnych firmy Pagi. Naszą siłą jest niekończąca się pasja do poszukiwania nowych, naturalnie wyglądających materiałów do nowoczesnych mebli ogrodowych odpornych na każdą pogodę.

Niezrównany komfort: piękny i wygodny? Zanurz się w naszych wysokiej jakości meblach ogrodowych i poczuj, jak wszystkie napięcia znikają. Komfort siedzenia jest dla nas priorytetem, o czym przekonasz się sam.

Szacunek: Pagi zobowiązuje się do przestrzegania etycznych praktyk biznesowych i poszanowania natury. Dbamy m.in. o to, by warunki pracy naszych tkaczy były jak najbardziej odpowiednie. Dążymy również do realizacji naszej wizji, aby wszystkie nasze opakowania były przyjazne dla środowiska. Każdego dnia zbliżamy się do tego celu.